![]() |
Skupina je bila zelo ustvarjalna. Z velikim veseljem so uprizarjali svetopisemske odlomke, peli in igrali na različne inštrumente ter celo zaplesali. Zlasti nedeljska sveta maša, ki so jo obhajali skupaj s starši, je bila zelo doživeta. Predstavili so, kar so počeli med vikendom, na koncu pa so še nekaj časa preživeli skupaj ob pecivu in klepetu, pri čemer so za posebno prijetno vzdušje poskrbeli harmonikaši. Birmancem se je posebej vtisnilo v spomin srečanje s skupnostjo sester, mnogi pa so ugotovili, da ni tako težko preživeti enega vikenda v družbi prijateljev brez telefona in drugih elektronskih naprav.
s. Katja
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
»Gotovo je, da ima človek, ki nima potrebe po nikomer, mnogo prijateljev.«
(sv. Terezija Avilska)

Sreda 2. postnega tedna
»Glejte, v Jeruzalem gremo in Sin človekov bo izročen velikim duhovnikom in pismoukom« (Mt 20,18).
Berilo: Jer 18,18-20
Psalm : Ps 31,5-6.14.15-16
Evangelij: Mt 20,17-28