V petek, 2.3., so se v Marijinem domu začele odvijati duhovne vaje za učence od 4. do 7. razreda. Udeleženci smo med vikendom spoznavali, kaj pomeni cerkev kot svetišče in Cerkev kot občestvo,
se veliko igrali ter se predvsem imeli zelo dobro. Spoznali smo tudi nekaj vrstnikov iz drugih župnij, s katerimi smo spletli različna prijateljstva. Udeležili smo se svete spovedi in maše, na opeke napisali, kdo je Bog za nas, in jih odnesli v nedeljo v blejsko cerkev. Tam smo jih položili pred oltar, predstavili staršem in preostalemu cerkvenemu občestvu. Ob tem smo se spomnili, da smo tudi mi živi kamni Cerkve.
Ema Razingar
![]() |
|
HMP HR |
VRTEC LAVRA FB VRTEC LAVRA SVETO PISMO papeževe HOMILIJE radio OGNJIŠČE radio VATIKAN RKC |
