Zbor SMG - Ta veseli evangelij ali BITI Z MLADIMI

09.11.2012 

 

Dragi sodelavci v don Boskovem duhu, leto je naokoli, zato Vas vabimo na letošnji Zbor salezijanskega mladinskega gibanja (SMG), ki bo 9. in 10. novembra 2012 pri sestrah HMP na Bledu.

 

Ta veseli evangelij ali BITI Z MLADIMI

 

Povabljenih je največ pet aktivnih predstavnikov iz vsake župnije, skupine, organizacije + SDB ali HMP. S tem mislimo predvsem tiste mlade, ki so voditelji kakšnih skupin in ki so pri Vas dejavni skozi vse leto. Predstavniki naj bodo stari vsaj 17 let. Kdor pride, naj bo prisoten na celotnem programu.

Prijavite se s pomočjo elektornske prijavnice. Rok za prijavo je 5. november!

 

Cilji Zbora:
- okrepiti povezanost in poznavanje med različnimi skupinami in ustanovami,
- v drugem triletju priprave na 200 letnico don Boskovega rojstva spoznati in poglobiti don Boskovo pedagogiko
- poglobiti in spoznati pomen spremljanja mladega človeka in podati nekaj konkretnih smernic
- priprava na prihod don Boskovih relikvij v Slovenijo

Obvezna oprema:
Ne pozabite na copate, spalno vrečo, prevleko za vzglavnik, vse za osebno higieno, instrument, ki ga igrate, ter promocijski material, če ga imate. Najpomembnejša pa je dobra volja, navdušenost, ustvarjalnost ter odprtost za sodelovanje z drugimi.



Dodaj na iGoogleBookmark and Share na vrh  

»Navezanost na naše sorodnike nas najbolj ovira in se je je natežje znebiti.«

 

 

(sv. Terezija Avilska)

MOLIMO ZA VAS
OZDRAVLJENJE
Prosim, molite zame, kajti znašla sem se v veliki preizkušnji. Pred leti sem prebolela anoreksijo. Po dolgotrajnem zdravljenju mi je uspelo sprejeti svoje telo in urediti odnos do hrane. Ostal pa mi je velik problem, kajti še vedno se mi ni vrnila menstruacija. Ker se zelo bojim posledic in neplodnosti vas prosim za molitev.
več



BOŽJA BESEDA

Petek 25. tedna med letom
»Nato jim je rekel: 'Kaj pa vi pravite, kdo sem?'« (Lk 9,20a)
Berilo: Prd 3,1-11
Psalm : Ps 144,1-2.3-4
Evangelij: Lk 9,18-22
HOZANA.si

Vir: www.hozana.si

SALEZIJANSKE PRILIKE
NAGRADA
Otrok, ki so bili nagrajeni zaradi njihovega obiskovanja oratorija (in ne štejem odsotnih) je bilo 2539. Število je zelo tolažljivo, če pomislimo, koliko dušam, ki zelo malo poznajo Jezusa in Marijo in jih mi iščemo, da bi ju spoznali in vzljubili, je bilo tako onemogočeno, da bi v prazničnih dneh grešile. Zato ponovno: Magnifikat! Bogu in Mariji hvala! (iz pisma bl. Marije Romero M.)
HITRE POVEZAVE
VATIKAN
RKC
FMA
KMP
SDB
DBP
PG FMA
ANDATE FMA
SDB SLO
UNIPAS
ORATORIJ
VRTEC LAVRA
SVETO PISMO
RADIO OGNJIŠČE
ZAVOD BARAGA
SKAM
Družba hčera Marije Pomočnice, Rakovniška 21, 1108 Ljubljana | Vse pravice pridržane © 2010 | Kolofon
ck999