Sveta maša in odhod prostovoljcev VIDES v Angolo
Sveta maša za:Mašuje novomašnik CE škofije g. Janez Kozinc, pridiga p. Jože Kokalj, DJ
Vabljeni vsi prijatelji Angole in misijonov, sorodniki in dobrotniki!
Od 13. 7. 2010 pa vse do 13. 9. 2010 se bo letošnja skupina 14 VIDES prostovoljcev vključila v življenje in poslanstvo treh misijonskih postojank sester HMP v Angoli.
CACUACO:
Špela Branilovič - vodja
Vesna Vilčnik
Matija Vilčnik
Mija Rudman
Andreja Klinc
CALULO:
Kristina Hočevar - vodja
Jasmina Pišek
Eva Vilčnik
BENGUELA:
Miha Juvan - vodja
Tomaž Gorenc
Petra Gorenc
Martina Hostnik
Katarina Aljaž
s. Metka, ki spremlja skupino, bo prvi in zadnji teden spremljala skupino v Cacuaco, drugi teden skupino v Bengueli, tretji teden pa skupino v Calulo.
Bog je postal človek - in glej, Jezus je prišel na zemljo. Vendar je bilo v logiki ljubezni, da tukaj ne ostane samo triintrideset let, ampak da najde način, da ostane z nami stoletja in da je povsod navzoč: in tako je njegova Božja domišljija iznašla evharistijo.
(Chiara Lubich)

Božja beseda za dan: 11.7.2010
15. navadna nedelja
1. berilo: 5 Mz 30,10-14
Psalm: Ps 69,14.17.30-31
2. berilo: Kol 1,15-20
Evangelij: Lk 10,25-37
Vir: www.rkc.si
| VATIKAN RKC FMA KMP SDB DBP PG FMA |
SDB SLO UNIPAS ORATORIJ VRTEC LAVRA SVETO PISMO RADIO OGNJIŠČE ZAVOD BARAGA |